Zumba Kids


ZUMBA Kids

-Zumba dla dzieci to nie tylko ćwiczenia i taniec-

 

ZUMBA promuje zdrowy tryb życia u dzieci, uczy szacunku, kształtuje i rozwija kreatywność. Rozwija zamiłowanie do muzyki, tańca oraz zaspokaja potrzebę ruchu. Konieczność zapamiętania poszczególnych zmian zachodzących w układach tanecznych zmusza do uwagi, szybkiej orientacji, decyzji, a także uczy przestrzegania ładu i porządku.

 

W dniu dzisiejszym dzieci z Punktu   i Oddziału Przedszkolnego udowodniły podczas zajęć  z p. Beatą Chabior - trenerką Zumby, że taniec jest dla nich wielką przyjemnością .

zumba1

Przedszkolaki z radością i dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Podczas spotkania na dzieci czekała rytmiczna i porywająca do tańca muzyka oraz specjalnie dla nich przygotowane        proste układy choreograficzne. Już od dzisiaj każdy przedszkolak zna podstawowe kroki Cumbii.

 

zumbazum1

zum2zum3

zum5zum6
 

zum7

To  był wyjątkowy dzień!

 

Pełen wyzwań ! Wrażeń ! Radości ! Zadowolenia !

Dziękujemy p. Beacie za poświęcony czas, życzliwość, pomysłowość, poczucie humoru, promowanie aktywności ruchowej poprzez ciekawe zajęcia Zumby. Życzymy satysfakcji z wypełniania obowiązków zawodowych oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

zumba2