Miś Franuś


Miś ,,Franuś’’ w naszym przedszkolu

Szósty miś zawitał do naszego przedszkola. ,,Franuś’’ przybył do nas ze Szkoły w Sierakowie. Dzieci ucieszyły się z jego przyjazdu. Tym razem przeczytaliśmy książkę ,,W NOC WIGILIJNĄ’’. Zrobiliśmy też pamiątkowe zdjęcia, uzupełniliśmy dziennik podróży  i wyprawiliśmy Misia w podróż. Mamy nadzieję, że ,,Franuś’’ miło spędził u nas czas.

miśf1

miśf2miśf3

miśf4miśf5

miśf6

Miś Ptyś


Miś ,,Ptyś’’ w naszym przedszkolu

Dziewiąty miś zawitał do naszego przedszkola. ,,Ptyś’’ przybył do nas ze szkoły  w  Daleszycach. Wspólnie otworzyliśmy pudełko, w którym  znajdował się miś oraz jego dziennik podróży.  Radość dzieci przy otwieraniu paczki była ogromna… aby misiowi było u nas miło przeczytaliśmy mu książeczkę. Dzieci nie mogły się zdecydować, która będzie ciekawsza dlatego zaprosiliśmy do wspólnego czytania panią bibliotekarkę Magdalenę Kubicką – Gawlik. Dziękujemy za odwiedziny!!!

ptyś1ptyś2


Miś Teddy


Miś ,,Teddy’’ w naszym przedszkolu

Miś ,,Teddy’’ przybył do nas z Punktu Przedszkolnego  w Cisowie. Dzieci bardzo się ucieszyły z odwiedzin misia, przywitały go serdecznie, a następnie przystąpiliśmy do wspólnego czytania. Niestety już następnego dnia miś musiał wyruszyć w dalszą podróż. Mamy nadzieję, że miś spędził miło u nas czas. Czekamy na kolejnych ‘’misowych’’ podróżników J

teddy1teddy2
teddy3

teddy4teddy5

 

Miś Pysio


Miś ,,Pysio’’ w naszym przedszkolu

Kolejny gość zawitał do naszego przedszkola. ,,Pysio’’ przybył do nas  z Miejsko – Gminnego Żłobka w Daleszycach. Miś wysłuchał z nami bajek, które czytała nam Pani. Po zaśpiewaniu piosenki „Mały Miś” zrobiliśmy wpis do jego dzienniczka podróży. Dziękujemy za odwiedziny! J  Z niecierpliwością czekamy na wielki powrót Flapiego J Mamy nadzieję, że  opowie nam jak było w innych przedszkolach i jakie książki przeczytał.

Pysio1Pysio2


Pysio3pysio4

Miś z Borkowa


Gwiazdeczka z Borkowa zawitała do naszego przedszkola

Drugi miś zawitał do naszego przedszkola. ,,Gwiazdeczka’’ przybyła do nas ze Szkoły  w Borkowie. Przeczytaliśmy wspólnie książeczkę ,,Krótko - wzroczna żyrafa’’. Niestety wizyta Gwiazdeczki dobiegła końca... Miś musiał powędrować dalej, aby inne dzieci mogły go poznać. Ciekawej podróży Kochana Gwiazdeczko!!!

miśb1miśb3


miśb2miśb4

miśb5miśb6

miśb7