Miś Bąbeluś


Miś ,,Bąbeluś’’ w naszym przedszkolu

Siódmy miś zawitał do naszego przedszkola. Miś ,,Bąbeluś’’ przybył do nas z Punktu Przedszkolnego w  Widełkach. Podczas pobytu misia w przedszkolu dzieci czytały przyniesione z domu książeczki. Po trzech dniach  ,,Bąbeluś’’ został ponownie zapakowany do swojego pudełka podróży, a  do jego dziennika wpisaliśmy dedykacje.                                                                                                                       

 

Miś B1Miś B2


miś B3Miś B4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Szczęśliwej podróży!!! 

Miś Dyzio


Misiowe odwiedziny i wycieczki powoli dobiegają końca… 

Tym razem Miś Dyzio odwiedził nasze przedszkole

 

Miś Dyzio  zawitał do naszego przedszkola. Przybył do nas  ze Szkoły w Sukowie. Miś towarzyszył nam zabawach, a przede wszystkim w czasie, gdy wspólnie słuchaliśmy bajek. Z wielkim zainteresowaniem prześledziliśmy dziennik podróży Dyzia, a na pamiątkę nasza Pani odcisnęła nasze paluszki. Zapakowany w zielone pudło miś wyruszył w  podróż… mamy nadzieję, że szybko wróci do swojego przedszkola, a my czekamy na ostatniego gościa - MISIA KAZIKA z Mójczy J

mójcza1mójcza2


mójcza3

Miś Flapi

 


 

MIŚ FLAPI

wyrusza w podróż

mis3

 

Zaopatrzony w Dziennik Podróży Miś Flapi wyrusza ze Szczecna w niezwykłą podróż po Gminie Daleszyce. Swoją wędrówkę rozpoczyna od Szkoły Podstawowej im. gen. Tadeusza Buka w Mójczy. Flapi wspólnie z dziećmi, u których zagości, będzie słuchał bajek czytanych  przez nauczycieli. Zanim Mały Miś wyruszył w podróż, wysłuchał specjalnie dla niego przeczytanej książki ,,Tupcio Chrupcio – Nie dam sobie dokuczać’’.

 

mis4mis5

 

mis6mis7

 

mis9mis10

 

mis8

Dzieci życzyły Flapiemu udanej podróży i szybkiego powrotu do naszego przedszkola!

Miś Filip


 

Miś ,,Filipek’’ w naszym przedszkolu

 

Czwarty miś zawitał do naszego przedszkola. ,,Filipek’’ przybył do nas ze Szkoły w Niestachowie. Przywitaliśmy go serdecznie i z wielką ciekawością poznaliśmy jego dziennik podróży. Dowiedzieliśmy się, jakich bajek już wysłuchał i jak mają na imię dzieci, do których Miś Filip należy.  Na pamiątkę wkleiliśmy mu grupowe zdjęcie oraz wpisaliśmy dedykację. Oczywiście nasz gość uczestniczył we wspólnym czytaniu . Filipku, życzymy Ci udanej podroży.

misf1misf2

misf3misf4
misf5


 

Miś Franio


Miś ,,Franio’’ w naszym przedszkolu

Dziesiąty miś zawitał do naszego przedszkola. ,,Franio’’ przybył do nas z przedszkola w Daleszycach. Po radosnym powitaniu  obejrzeliśmy  dziennik podróży i  zrobiliśmy w nim pamiątkowy  wpis. Miś towarzyszył  nam w zajęciach, zabawach i oczywiście podczas wspólnego czytania… Szczęśliwej podróży !!!

franio1franio3

franio4

franio2