Szukamy talentów – recytacja

 

2 czerwca odkrywaliśmy talenty recytatorskie wśród uczniów z naszej szkoły. Uczniowie dali popis pięknej recytacji pod hasłem – „Strofy dla Mamy”. Jury w składzie: Alicja Prendota, Magdalena Gawlik i Justyna Dudek, miało trudny wybór. W końcu wyłoniono laureatów:

 

1 miejsce – Maria Sadowska klasa III

2 miejsce – Adrianna Walkowicz klasa II

3 miejsce – Amanda Lach klasa I

 

Wyróżnieni zostali: Natalia Siekańska z klasy IV i Dominik Skrzypek z klasy II

 

20170605 095530

 


taniec

,,Szukamy mistrza tańca''

Tuż przed feriami w naszej szkole wiele sie działo. Szczególny i wyjątkowy okazał sie dzień w którym szukaliśmy wśród uczniów mistrza tańca. Scena należała do wybitnych i utalentowanych tancerzy, natomiast publiczność miała okazję podziwiać żywołowe popisy taneczne swoich rówieśników.  Wybór laureatów konkursu był bardzo trudny, gdyż poziom prezentacji tanecznych  okazł sie naprawdę wysoki.  Jury w składzie: p. Anna Łączkowska, p. Joanna Buras, p. Monika Janus oraz uczeń kl.VI - Marek Borek  nagrodziło i wyróżniło następujących utalentowanych  tancerzy: W młodszej kategorii wiekowej                                                                      

I miejsce zdobyły: Anna Litwin i Maria Sadowska - klasa III

II miejsce należy do : Amandy Lach i Oliwii Minchy  - klasa I

III miejsce zajęły Amelia Bera i Maja Piróg  - klasa II

Spośród starszych tancerek  I miejsce jednogłośnie wywalczyły siostry Emilka i Adrianna Walkowicz, które zaprezentowały piękny, wyjątkowy   układ taneczny. Widzowie raz po raz wydawali okrzyki uznania i zachwytu. II miejsce zajęły jednocześnie Amelia Tetelewska i Zuzanna Kozioł z kl. III oraz uczennice: Adrianna Safian - kl.VI, Kinga Kmiecik i Nikola Walkowicz z kl. V, natomiast III miejscem cieszył sie Mateusz Rysiński z kl.VI. Brawa dla zwycięzców. Jury wyróżniło również Macieja Sokołowskiego i Mikołaja Bogusza z kl. I, którzy wspaniale wczuli się w rytm lecącej muzyki i swoją osobowością , spontaniczością rozbawili wszystkich do łez. Jesteśmy dumni z występujących, cieszymy się z ukrytych talentów , a każdy w sobie jakiś ma...

taniec1taniec2


taniec3taniec4

taniec5taniec6

taniec7taniec8

taniec9

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy ! Następny Przegląd Talentów już w marcu!


 

,,Szukamy talentów’’ – warsztaty artystyczne

talent1

 

    W grudniu w ramach realizowanego programu innowacyjnego odbyły się warsztaty artystyczne na wykonanie dekoracji bożonarodzeniowej. W zajęciach udział wzięło 22 uczniów z klas I – VI. Uczestnicy wykonywali świąteczną dekorację z przygotowanych materiałów według własnego pomysłu. Czas przeznaczony na pracę wynosił 1,5 godziny.

talent2talent3

talent4talent5


   Uczniowie przystąpili do pracy z wielkim zapałem i zaangażowaniem. Efektem pracy były przepiękne dekoracje, które stały się elementem wigilijnego stołu, jak również udekorowały szkolną choinkę. Jurorzy stanęli przed trudnym zadaniem rozstrzygnięcia konkursu. A oto wyniki:

1 miejsce  - Mateusz Rysiński z klasy VI

2 miejsce Aleksandra Łebek  - klasa II

3 miejsce: Oskar Kowalski – klasa I

                    Oskar Pęczkowicz – klas I

Wyróżnienie: Ania Litwin, Marysia Sadowska – klasa III

   Serdecznie dziękujemy i gratulujemy  wszystkim uczniom za przygotowanie, inwencję i wykonanie…