„Przyjaciel przyrody”

Gminny Konkurs Recytatorski - Przedszkole

Daleszyce, kwiecień 2016

I miejsce – Oliwia Mincha

 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Suków, 14.04.2016

III miejsce – Adrianna Safian klasa V


 

„Język polski da się lubić!”
Międzyszkolny Konkurs Językowy
Suków 07 marca 2016

wyróżnienie – Jakub Dulnik klasa VI


XXII Gminny Konkurs Ortograficzny tytuł „Mistrza Ortografii”
klas IV – VI w roku szkolnym 2015/ 2016

wyróżnienie – Adrianna Safian klasa V


XIII   DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS IV – VI

1 miejsce – Adrianna Safian klasa V
2 miejsce – Emilia Walkowicz klasa V
3 miejsce – Kamila Wołowiec i Julia Tetelewska klasa VI



IV DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS II – III

1 miejsce – Zuzanna Kozioł klasa III
2 miejsce – Maria Sadowska klasa II
3 miejsce – Magdalena Opatowska klasa III


 

XV Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem „ Odgłosy wiosny” (07.03.2016r.)

III miejsce – Natalia Siekańska  klasa III

wyróżnienie – Maria Sadowska  klasa II


 


XIII Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

Matematyczno - Przyrodniczy

Bartłomiej Kapusta kl. VI - zakwalifikował się do drugiego etapu XII - go Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego.

GRATULUJEMY!!!



XXVI Konkurs Recytatorski Świętokrzyskiej Poezji Ludowej

Daleszyce 2015        (24.XI.2015)

 

III miejsce - Adrianna Safian  klasa V



........................................................................................................................................................................................

........................................................................................................................................................................................

........................................................................................................................................................................................

 2014 / 2015

VI EDYCJA  KONKURSU RECYTATORSKIEGO „Przyroda w liryce”

Daleszyce, 16 maja 2015

Wyróżnienie dla:

Marii Sadowskiej – klasa 1

GRATULUJEMY...

 


 

V Edycja Turnieju Wiedzy Przyrodniczo-Leśnej

o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Daleszyce - 08.05.2015

 

 

II miejsce zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej w Szczecnie w składzie:

Klaudia Walkowicz, Bartłomiej Pawlik i Wojciech Wołowiec (klasa VI)

 

 

 

 

  

Serdeczne gratulacje!!!


 

XIII Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem 

„ Fauna i flora w poezji dziecięcej”- Suków -15.04.2015 rok

II miejsce – Natalia Siekańska klasa II

wyróżnienie – Maria Sadowska klasa I

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!


 

XII    DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS IV – VI

1 miejsce – Klaudia Walkowicz klasa VI

2 miejsce – Emilia Walkowicz klasa IV

3 miejsce – Adrianna Safian klasa IV

III    DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS II – III

1 miejsce – Nikola Walkowicz klasa III

2 miejsce – Kinga Kmiecik klasa III


 

Gminny Konkurs Ortograficzny w Daleszycach - marzec 2015

klasy IV –VI:

Klaudia Walkowicz kl. VI – wyróżnienie

klasy II –III:

Nikola Walkowicz kl. III – miejsce 3

Kinga Kmiecik kl. III - wyróżnienie


 

XII Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

Matematyczno - Przyrodniczy

 

 

 

    Klaudia Walkowicz - klasa VI - Finalistka XII        Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Matematyczno -  Przyrodniczego   (zaświadczenia wręcza wice-kurator  świętokrzyskiej oświaty - Pan Grzegorz Bień - 07.03.2015r.)

 

OGROMNE GRATULACJE KLAUDIA!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

XXV Konkurs Recytatorski Świętokrzyskiej Poezji Ludowej

Daleszyce 2014

19.XI.2014

1 miejsce Adrianna Safian klasa IV

3 miejsce Kacper Ślusarczyk klasa VI

 


 

„Zaczarowany świat baśni Andersena”.

W konkursie zorganizowanym przez Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną w Daleszycach – filia w Szczecnie wzięli udział uczniowie klasy II i III naszej szkoły.

1 miejsce – Weronika Skrzypek – klasa II

2 miejsce – Kinga Kmiecik – klasa II

3 miejsce – Adrianna Safian – klasa III

Wyróżnienie:

Nikola Walkowicz – klasa II

Marek Borek – klasa III

 

XII Gminny Konkurs recytatorski pt:,, Z Brzechwą na wesoło”

Odbył się 27 marca 2014r w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Partyzantów Armii Krajowej Ziemi  Kieleckiej w Sukowie

III miejsce zajęła – Kinga Kmiecik klasa II

XX GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS IV – VI

 1 miejsce tytuł MISTRZA ORTOGRAFII -  Klaudia Walkowicz kl. V.

 

 

II Dyktando z podporą w klasach II –III 2014 rok.

1 miejsce – Adrianna Safian kl. III

2 miejsce – Nikola Walkowicz kl. II

3 miejsce – Kinga Kmiecik kl. II

 

XI Dyktando z podporą w klasach IV – VI

1 miejsce – Wiktoria Walkowicz kl. VI

2 miejsce – Klaudia Walkowicz kl. V

3 miejsce – Jakub Dulnik kl. IV

 

Uczeń klasy VI  Maciej Barchan  w I semestrze roku szkolnego 2013/2014 brał udział w dwóch konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Kielcach i Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Uczestniczył w:

I etapie Konkursu Humanistycznego

I  i zakwalifikował się do II etapu wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego – zdobył dużą ilość punktów i II miejsce w gminie.

 

Duży sukces odniosły jasełka wystawiane przez uczniów naszej szkoły w parafialnym kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej w Szczecnie 19 stycznia 2014 r.Młodzi artyści stanęli na wysokości zadania, występ tak spodobał się publiczności, że dostali gromkie brawa i owacje na stojąco.

 

II gminny konkurs fotograficzny " To warto zobaczyć"
organizowany przez Szkołę Podstawową w Słopcu.
 
 
III miejsce - Aleksandra Sułkowska z klasy II
                 Wiktoria Walkowicz  z klasy V
Wyróżnienie - Adrianna Safian z klasy II
 

More Articles...

  1. Sukcesy 2011/2012