XXVIII Konkurs Recytatorski Świętokrzyskiej Poezji Ludowe

 

 Daleszyce 7 listopada 2017r.

 

II miejsce – Maria Sadowska klasa IV


Gminny Konkurs Literacki

 

Daleszyce 31.05.2017r.

wyróżnienie – Izabela Kogut – klasa II


Gminny Indywidualny Bieg Przełajowy

o „ Puchar  Barabasza”

 

w kategorii dziewcząt na dystansie 600m.

III miejsce – Emilia Walkowicz – klasa VI

Daleszyce 30.05.2017r.

 


Gminny Konkurs Języka Angielskiego

III miejsce – Natalia Siekańska -  klasa IV

 

Mójcza  25.05 2017r.


VIII edycja Konkursu Recytatorskiego Przyroda w liryce.

Nadleśnictwo Daleszyce 2017

 

I miejsce – Adrianna Safian klasa VI


Gminne drużynowe biegi przełajowe.

Niestachów, 20.04.2017r.

III miejsce w kategorii dziewcząt klasy IV –VI


Gminne Eliminacje do XXVII Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego

Daleszyce 24.04.2017r.

II miejsce – Adrianna Walkowicz klasa II


XV Gminny Konkurs Recytatorski dla klas I- III

„Moje ulubione strofy”.

wyróżnienie – Maja Piróg klasa III

 

Suków 21 marca 2017


XXIII Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii”

3 miejsce – Adrianna Safian klasa VI

wyróżnienie – Nikola Walkowicz klasa V

 

 Daleszyce   16 marca 2017


14 marca 2017

V  DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS II – III

1 miejsce – Adrianna Walkowicz klasa II

2 miejsce – Błażej Safian klasa II

3 miejsce – Mateusz Siekański  klasa III

XIV  DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS IV – VI

1 miejsce – Adrianna Safian klasa VI

2 miejsce – Emilia Walkowicz klasa VI

3 miejsce – Nikola Walkowicz klasa V


 

  WYRÓŻNIENIE

dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Szczecnie

w konkursie „ Najładniej udekorowana choinka”.

W ramach akcji „ Ożywiamy daleszycki rynek”.

        Daleszyce, grudzień 2016


 

XXVII Konkurs Recytatorski Świętokrzyskiej Poezji Ludowej

Daleszyce 25 listopada 2016r.

 

II miejsce –Adrianna Safian klasa VI

II miejsce – Marek Borek klasa VI


 

 

Gminny konkurs na plakat „ Grzyby i las wokół nas”

                 

 Niwy 18 września 2016

 

w kategorii klas I – III

 

I miejsce – Maria Sadowska klasa III

 

w kategorii klas IV – VI

 

I miejsce – Nikola Walkowicz klasa V

II miejsce – Aleksandra Pawlik klasa V

Wyróżnienie – Weronika Musiał klasa V



Gminny konkurs plastyczny dla Przedszkoli

„Planetę kochamy i o nią dbamy” - III miejsce.

 


 

Bartłomiej Kapusta100% poprawności ze sprawdzianu szóstoklasisty z matematyki.


 

Gminny Konkurs Fotograficzny „ Wiosna w obiektywie”

II miejsce w kategorii klas IV – VI Mateusz Rysiński kl. V

Nagroda Prezesa Towarzystwa Przyjaciół SłopcaNikola Walkowicz kl.IV