XXIII GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O TYTUŁ

,, MISTRZA ORTOGRAFII ”

KLAS II - III

 

 

I miejsce - Amanda Lach klasa III

III miejsce - Piotr Kozioł klasa III


XXV GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O TYTUŁ

,, MISTRZA ORTOGRAFII ”

KLAS IV -VIII

 

 

I miejsce - Natalia Siekańska klasa VI

Wyróżnienie - Nikola Walkowicz klasa VII


XXIX Konkurs Recytatorski Świętokrzyskiej Poezji Ludowej

 

I miejsce – Maria Sadowska klasa V

II miejsce - Marek Borek klasa VIII

III miejsce - Adrianna Safian klasa VIII


VII Gminny Konkurs Fotograficzny - "Zdjęcie dla Niepodległej"

 

Klasy I - III

II miejsce - Aleksander Miszczyk - klasa II

wyróżnienie - Piotr Kozioł - klasa III

 

Klasy IV - VI

III miejsce - Maria Sadowska - klasa V

wyróżnienie - Zuzanna Kozioł - klasa VI

 

Klasy VII - VIII

III miejsce - Nikola Walkowicz - klasa VII

wyróżnienie - Adrianna Safian - klasa VIII

                     - Kinga Kmiecik - klasa VII


Przegląd Artystyczny Przedszkoli – Roztańczony przedszkolak na scenie Suków 2018
(Turniej Tańca) - 19.06.2018 r.

I miejsce – Punkt Przedszkolny w Szczecnie  (kategoria: dzieci 3-4 letnie; przedszkola               i punkty przedszkolne) opiekunowie: Justyna Dudek, Daria Miszczyk

wyróżnienie dla Nikoli Chojnackiej

 

III miejsce –Oddział Przedszkolny w Szczecnie (kategoria dzieci 5-6 letnie (oddziały przedszkolne przy szkołach podstawowych) opiekun: Adriana Krynicka - Makuch


IX edycja Konkursu Recytatorskiego Przyroda w liryce.

 

Nadleśnictwo Daleszyce czerwiec 2018

 

I miejsce – Adrianna Safian klasa VII

 

Wyróżnienie:

 

Marek Borek – klasa VII

Natalia Siekańska – klasa V

Maria Sadowska – klasa IV


III Międzyszkolny  Konkurs Językowy „ Język polski da się lubić”.

Wyróżnienie  - Adrianna Safian klasa VII

Suków, 20 marca 2018r.


XVI Gminny Konkurs Recytatorski pod hasłem

„ Zaczarowany świat przyrody”.

Wyróżnienie – Amanda Lach klasa II

Suków, 19 marca 2018r.


15 marca 2018

VI  DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS II – III

I miejsce – Adianna Walkowicz klasa III

                   Błażej Safian klasa III

II miejsce – Oskar Kowalski klasa II

III miejsce – Daniel Borek klasa III

 

                       VI  DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS IV – V

I miejsce – Zuzanna Kozioł klasa V

II miejsce – Magdalena Opatowska klasa V

III miejsce – Natalia Siekańska klasa V

 

            VI  DYKTANDO Z PODPORĄ KLAS VI – VII

I miejsce – Adrianna Safian klasa VII

II miejsce – Emilia Walkowicz klasa VII

III miejsce – Weronika Musiał klasa VI

 

 

XXIV Gminny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii”        klas VI -VII

2 miejsce – Adrianna Safian  klasa VII

3 miejsce – Natalia Siekańska  klasa V

 

 Daleszyce   07 marca 2018r.


VI Gminny Konkurs Fotograficzny pod nazwą

            „Lato… i co ty na to”

nagroda Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Słopca:

Maria Sadowska klasa IV

Słopiec , 22 listopada 2017r.


,,100  rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”

 Konkurs organizowany  przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach w ramach projektu Akademia Obywatelska 1918.

wyróżnienie – Adrianna Sokołowska klasa III

Kielce, 17 listopada 2017r.


XXVIII Konkurs Recytatorski Świętokrzyskiej Poezji Ludowe

 

 Daleszyce 7 listopada 2017r.

 

II miejsce – Maria Sadowska klasa IV


Gminny Konkurs Literacki

 

Daleszyce 31.05.2017r.

wyróżnienie – Izabela Kogut – klasa II