dzień chłopaka1

 

Jesteśmy dżentelmenami – jesteśmy super Chłopakami !!

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, witamy serdecznie chłopaka każdego.  Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń, innych przyjemności już nawet nie zliczę!


Już od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach, które będą im towarzyszyły przez całe życie. Jedną z nich jest Dzień Chłopaka. W tym dniu chłopcy musieli pokonać kilka konkurencji, by zasłużyć na miano prawdziwego dżentelmena.

dzieńch1dzieńch3

dzieńch2dzieńch5dzień6

dzieńch4


Na początku została sprawdzona wiedza z zakresu dobrego wychowania. Okazało się, że chłopcy z grup „Smerfy” i „Sówki” to prawdziwi, mali dżentelmeni. Kolejną umiejętnością jaką musieli wykazać się chłopcy był taniec. W rytmie dyskotekowej muzyki pokazali swoje umiejętności taneczne. W konkurencji „Mistrz samochodowej kierownicy” chłopcy odgadywali marki samochodów po znaczkach. Ku zaskoczeniu widzów, poradzili sobie lepiej niż wszystkie panie J. Następnie w konkurencji „Mister Najszybszego Liczenia” – chłopcy mieli szybko policzyć ile sztang jest na planszach, które prezentują dziewczynki. Tu także okazali się najlepsi. W ostatnim zadaniu nasi, mali panowie musieli
zjeść plasterek cytryny i jednocześnie uśmiechać się. Było troszkę trudniej, ale mimo to zadanie wykonali spokojnie i z lekkim uśmiechem na twarzy!!!
W nagrodę dziewczynki zaśpiewały kolegom „Sto lat” i wręczyły upominki. Na zakończenie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku, który przygotowali niezawodni rodzice.

dzień chłopaka 2