Dzień Chłopaka 2018


Dzień Chłopaka pół żartem, pół serio

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola, o urodzinach, imieninach... Równie ważne jest Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września.

chop1

 

30 wrzesień to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu! Wszyscy chłopcy - starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto!

 

Już od samego rana w punkcie i oddziale przedszkolnym w Szczecnie dało się wyczuć odświętną atmosferę! W tym szczególnym dniu dziewczynki składały chłopcom życzenia, śpiewały „Sto lat”. Podczas wesołych zabaw i konkursów chłopcy prezentowali swoje umiejętności, zdobywając w ten sposób tytuł ,,Super Chłopaka”.

Nasi panowie musieli stawić czoła nie lada wyzwaniu. W pierwszej konkurencji mieli za zadanie najszybciej policzyć ile sztang jest na planszach, które prezentują dziewczynki. Ojjj… nie mieli z tym problemów! Podczas drugiej konkurencji szukaliśmy „Mistrza Samochodowej Kierownicy” - chłopcy wykazali się znajomością marek samochodów i to zadanie okazało się dla nich, jak sami mówili ,,bułką z masłem’’ :D Następna konkurencja dostarczyła nam wszystkim jeszcze większej dawki śmiechu. Zadaniem chłopców był taniec na gazecie w rytm muzyki… i z tym zadaniem nasi dżentelmeni poradzili sobie perfekcyjnie. Było bardzo wesoło. Bawili się dosłownie wszyscy, zarówno uczestnicy konkurencji jak i publiczność. Były także drobne upominki, dyskoteka  i oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi.

chop2chop3


chop4chop5chop6

chop7chop8chop9

chop10

chop11chop12

Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.