Dzień przedszkolaka

 


 

dzien przedszkolaka

Dnia 21 września2016 w punkcie przedszkolnym oraz oddziale przedszkolnym w Szczecnie po raz kolejny obchodziliśmy „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”. Była to wspaniała okazja do świętowania.

W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. Już od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka. Uroczystość rozpoczęła pani Barbara Jaworska, która odczytała przysięgę a dzieci odpowiadały słowami „ przysięgam” oraz przypieczętowali swoimi odbitymi paluszkami. Nie zabrakło również pani dyrektor Anny Dziedzic, która pasowała dzieci na przedszkolaków, następnie wszystkie grupy wiekowe otrzymały od niej upominki oraz życzenia.

dp1

dp2

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejna atrakcja czekała na dzieci w  naszym przedszkolu. Nauczyciele –powitali przedszkolaków  i zabrali ich w świat przygód oraz wspólnych zabaw. Razem nauczyciele z dziećmi zaśpiewały piosenkę - „Jestem sobie przedszkolak”.

Wszystkie przedszkolaki w nagrodę za wspólną zabawę i z okazji święta przedszkolaków otrzymali  wspaniałe medale. Na dzieci czekał również  poczęstunek – przepyszne ciasteczka, które upiekła p. Aneta Pyszczek oraz mnóstwo słodkości. 
Dziękujemy. 

dp3dp4