Wielkanoc 2011

WIELKANOC TUŻ TUŻ…

12 marca bieżącego roku  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach artystycznych prowadzonych przez panią Ewę Gołdyn – kierowniczkę świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr. 1 w Kazimierzy Wielkiej. Warsztaty odbyły się w ramach projektu ,, Mała Manufaktura ‘’. Pani Ewa przywiozła do nas niezwykłe pomysły na wykonanie przepięknych ozdób wielkanocnych, które nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem i cierpliwością wykonywali według instruktażu zaproszonego  gościa. Efekty kilkugodzinnej pracy uczniów były imponujące – kolorowe pisanki i piękne wielkanocne kurczaczki wyszły spod rąk naszych uczniów stanowiąc niezwykłą ozdobę wielkanocną. Do wykonania ozdób wykorzystano styropianowe jajka, kolorowe cekiny, koraliki, różnokolorowe wstążki, filc oraz ogromne ilości szpilek. Okazało się, że bardzo pracochłonne i żmudne zajęcie nie zniechęciło uczniów, nawet tych najmłodszych i wszyscy wykonali swoje zadanie do końca…